Chełm: trzy mandaty i utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym
Chełmska drogówka nałożyła trzy mandaty; wszystkie osoby straciły prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Apel o ostrożność.
Wczoraj chełmska drogówka wystawiła trzy wysokie mandaty. Jeden z nich opiewał na 4 tys. zł. Dodatkowo, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, prawo jazdy straciły trzy osoby.
Największy mandat w wysokości 4 tys. zł dotknął kierującą Toyotą, 35-letnią kobietę, która przekroczyła dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.
Kolejna kobieta, działająca w warunkach recydywy, przekroczyła dozwoloną prędkość o ponad 66 km/h. W związku z wykroczeniem również utraciła prawo jazdy. Dwie pozostałe osoby zostały ukarane mandatami w wysokości 3 tys. zł i 1,5 tys. zł.
Apelujemy o ostrożność, rozwagę za kierownicą oraz jazdę z prędkością dostosowaną do przepisów i warunków na drodze.
Źródło: policja.gov.pl